Hakkımızda

Seyahat Acentası Hac ve Umre Organizasyonu yapmak üzere 2014 yılında İstanbul’da kurulmuş, kaliteli hizmeti ve gülen yüzü ile kısa zamanda güven kazanarak huzura açılan kapı olmuştur. Kurulduğumuz yıldan itibaren nasıl ki amatör ruh ile sektöre girmiş ise çizgisini bozmadan aynı heyecan ve ruh ile hizmetine devam edecektir. Çünkü amatör ruh demek, hizmeti satın alan ile hizmeti verenin aynı ruhu taşıyor olması demektir. Bu nedenle kısa sürede başarılı olmuş, müşteri potansiyeli hızla artarak Hac ve Umre organizasyonunda iyi konumuna gelmiştir. Güvene açılan kapının ismi haline gelen firmamız , müşteri portföyü ile temsilciliklerini kurmuştur.

Hac ve Umre organizasyonu olmakla birlikte yurt içinde seyahat organizasyonları da yaparak özellikle okul ve diğer resmi dairelere kâr amacı gütmeden hizmet vermektedir. Firmamızın kapısından içeriye giren herkes güler yüzle karşılanır. Herkesi dost kabul ederiz. Hac ve Umre organizasyonlarıyla bilgi, beceri ve misafirperverliğini kanıtlamış olan firmamız, Allah (c.c)’ın rızasını kazanmanın en büyük kazanım olduğu inancındadır. Bu inanç, amatör ruh düşüncesidir. Bu düşünce neticesinde bütün bölgelerimizde dostlarımız ve kardeşlerimiz olmuştur. Ayrıca okul ve resmi dairelerin seyahat organizasyonlarında gösterdiğimiz başarı, samimiyet ve dürüstlük ile pek çok arkadaşımız olmuştur. Böylece Firmamız samimiyetini, dostluğunu, dürüstlüğünü, güvenirliliğini ve misafirperverliğini sizlerle paylaşarak geniş bir hizmet ağı oluşturmuştur.

Vizyonumuz

Firmamız gönül dostumuz olarak gördüğümüz müşterilerimize ki, her müşterisi hemde ailenin bir üyesidir. En iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak, aile olarak İslam’a uygun değerlere saygı duymak, sahip çıkmak ve ailemizin değerlerini oluşturmak, ailemizin her üyesinin çıktığı kutsal yolculuğunda yanında yer alarak onlara rehberlik yapmak aracılığıyla huzura açılan kapıdan içeriye birlikte girebilmek, en başta gelen gayemizdir.
Bu gaye etrafında bir araya geldiğimiz gönül dostlarımızla kutsal yolculuğumuza başlamadan önce Türkiye’den başlayarak kutsal topraklara ulaştığımızda otel, uçak, çeşitli ziyaretler yapılmak üzere her türlü rehberlik hizmetlerinde en üst seviyede memnuniyet sağlayarak misafirlerimizin rahat etmesini sağlamaktır. Her bölgede her ilde bir gönül dostumuz olması en büyük arzumuz, isteğimiz ve gayemizdir.
Firmamız, Huzura Açılan Yol’dur. Bu yolun yolcuları Allah(c.c)’ın emrine yol alırken, samimi duygularla ve teslimiyetçi bir ruhla giderler. Firmamızın amacı, bu ruhun devamını sağlamaktır.

Misyonumuz

Firmamız sorun üreten değil, çözüm üreten bir firmadır. Gönül dostlarımız ve misafirlerimiz gözüyle baktığımız müşteri kaynaklı sorunlara güler yüzlü, samimi, inançlı bir şekilde yaklaşan ve köklü çözüm üreten bir firmadır. Bilgi, beceri ve güler yüzlü hizmet sunan kadrosuyla başta iş ahlakı, samimiyet, dürüstlük, dinamizm ve müşteri odaklı düşüncesiyle hizmette sınır tanımayan ve firmamızın kurumsal yapısıyla bütünleşip müşteriyi dost gözüyle gören bir anlayışla zihinlerde yer edinen hizmet sunuyoruz. Allah ( c.c)’ın emri, Peygamber Efendimiz (s.a.v.)’in sünnetini dikkate alan, bu çerçevede İslami Değerlerin ve İslam medeniyetinin yeniden inşası ve dirilişi için gönül dostu misafirlerine hizmeti ikram olarak gören bir firmadır. Firmamız, misafirlerine hizmeti Hakk’a hizmet olarak görmektedir. Hac ve Umre ibadetini, dine ve insanlığa hizmet aracı olarak gören firmamız, bu düşünce çerçevesinde misafirlerini ağırlama ve memnuniyet odaklı en iyi hizmet verebilmenin gayesi ile çalışmaktadır. Misyonumuz, “Huzura açılan yol” sloganıyla gelişmektedir.

BİLGİ & DESTEK

Lütfen Aşağıdaki Telefon Numaramıza Mesaj veya Çağrı Yapabilirsiniz

+90 533 554 64 17

Slider
© 2022 Umre, Hac, Kudüs ve Kültür Turları. T羹m haklar覺 sakl覺d覺r
Call Now ButtonHIZLI ARAMA
ikinci el saat alan yerler
antika alanlar
ikinci el saat alan yerler
rfid